Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Nitkiewicz: 18 lipca pierwszy z osiedlowych festynów „Wspólne wakacje w Bydgoszczy"

dodano 2016-07-12 11:30 w kategorii: Informacje

Bydgoskie SLD oraz samorządowcy SLD Lewica Razem zapraszają 18 lipca br. na osiedle Wyżyny, gdzie odbędzie się pierwszy z lokalnych festy­nów - „Wspólne wakacje w Bydgoszczy". Celem pikników jest zorganizowanie czasu wolnego dla najmłodszych oraz rozmowa na temat spraw związanych z Bydgoszczą z rodzicami. 

Akcję finansuje SLD w Bydgoszczy oraz samorządowcy z Klubu SLD Lewica Razem – mówi Ireneusz Nitkiewicz, bydgoski radny Sojuszu. - Robimy to dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście – podkreślił radny. – Podczas imprezy poprosimy rodziców, dziadków poprosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat naszego miasta – powiedział Ireneusz Nitkiewicz.

W trakcie wakacji odbędzie się 6 pikników: na osiedlu Wyżyny koło „Modraczka”, Bartodziejach (nad Bala­tonem), Wzgórzu Wolności (plac za Gimnazjum nr 20, ul. Karpacka), w Fordonie (os. Baj­ka), na Górzyskowie (park przy ul. Kossaka).

Szóste miejsce, w którym odbędzie się piknik zostanie wybrane przez samych mieszkańców Bydgoszczy poprzez głosowanie na stronie www.bydgoszcz.sld.org.pl oraz profilu SLD Bydgoszcz na Facebook-u.Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  3 godziny temu

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  5 godzin temu

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  dzisiaj o 11:12

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  dzisiaj o 10:18

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  dzisiaj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.